Daikin´de Çalışmak

EŞSİZ BİR ŞİRKET KÜLTÜRÜ

Sürdürülebilir Yenilik

Yeteneklisiniz. Ancak bu yeteneğinizi Daikin’de, en iyi şekilde geliştirebilir misiniz? Eğer bizimleyken kendinizi evinizde hissederseniz bundan hiç şüpheniz olmasın.

Ortamımız sıcak mı? Soğuk mu? Egzotik mi? Öncelikle sürdürülebilir gelişim için çok faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Biz hiçbir zaman kısa vadeli düşünmez, ileriye bakarız. Göz önünde bulundurduğumuz sadece şirketimiz değil, özellikle orada çalışan insanlardır. Sonuçta Daikin’in başardığı her şey için çalışanlarımıza teşekkür borçluyuz. Ayrıca sürdürülebilirliği daha geniş bir kapsamda ele alırız; içinde bulunduğumuz toplum ve çevre gibi.

Sürdürülebilir yenilik: Daikin gelecek için böyle hazırlanıyor. Sonuçta büyümeye devam etmek için şirketimiz tüketicinin değişen ihtiyaçlarını ön görebilmelidir. Bu yüzden yenilik önemlidir. Daikin taklit etmez, biz yenilik yaparız. Hedefimiz tüketicilerimize daha iyi iklim çözümleri sunmaktır ve bunun için çabalarken çalışanlarımızı itici kuvvet olarak görürüz: teknolojik araştırma ve yüksek kaliteli üretim çalışmalarıyla, satış ve pazarlamaya yönelik yaratıcı yaklaşımlarıyla veya kısaca; şirketi yenilemek için gösterdikleri çabalar ve ürettikleri fikirlerle. 

Böyle bir ortamda o yeteneğin desteklenmemesi mümkün müdür? Bizimleyken verilen eğitimlerle, iş arkadaşlarınızla iletişim kurarak ve size verdiğimiz çeşitli sorumluluklarla öğrenmeye devam edeceksiniz. 

Daikin, her bir çalışanını girişimciliğe ve sürekli gelişime katkı sağlamaya teşvik eden ‘Kaizen’ felsefesine inanır.  Bu yüzden de herkesin katılımı sağlanır. Herkesin fikri önemlidir ve dolayısıyla sizin katkınız esastır. Sonuçta her yeni görev, yeteneklerinizi göstermek ve inisiyatif almak için bir şans demektir. Görüşlerimiz ve desteğimizle size yardımcı oluruz çünkü takım çalışması bizim temel taşlarımızdan biridir. Daikin uyumlu iş birliği ve uzlaşmayı teşvik eder; böylece şirketin başarısında herkesin katkısı olur.

Bütün bunlara bakıldığında Daikin’i iklimlendirme sektörünün örneği yapan kalite, güvence altına alınır.

 

DAIKIN'DE ÇALIŞMAK İÇİN BİRKAÇ SEBEP

Daikin’de çalışmak için birçok iyi sebep vardır. Siz ne düşünüyorsunuz?

Uluslararası pazar lideri

Daikin global bir şirkettir ve projelerimize baktığınızda bunu görebilirsiniz. Kaç ülkede temsil edildiğimizi biliyor muydunuz? Ve bu sayede, sınırların ötesinden bile birlikte çalışarak ufkunuzu sürekli olarak genişletebileceğinizi? 

Girişimcilik

Endüstriyel, ticari ve konut içi kullanım için sürdürülebilir iklimlendirme çözümlerinde lider olmayı hedefleyen bir şirket için çalışmak kişisel girişimcilik için de önemli derecede motivasyon sağlar.

Kişisel gelişim

Daikin sürekli evrimleşen bir şirkettir. Görevinizdeki çeşitlilik sayesinde kişisel ve profesyonel kalitenizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

Saygı

Daikin’de çalışanlar ve yöneticiler; herkes uyum içindedir. Gösterilen çabalar ve yetenekler hak ettikleri saygı ve takdiri kazanır.

Destek

Yol gösterme, takip ve destek önceliklidir. Yeni bir çalışan olarak gerekli eğitim ve yoğun desteği alacağınızdan emin olabilirsiniz. Örneğin; Daikin Europe Academy’de tecrübeli iş arkadaşlarınız ve uzmanlardan eğitim alabilirsiniz. 

Çalışma arkadaşları

Daikin her projede güven ve uyum ortamını teşvik eder. Daikin’de takım çalışması en iyi çözüme ulaşmak için iş birliği ve dayanışma anlamına gelir. Herkes aynı dalga boyunda mıdır? Öyleyse herkes başarı için sorumluluk taşıdığını hisseder.

Katılım

Şirketin çalışma ve evrimine birebir katılım gösterirsiniz. Sizin fikirlerinize kulak vermek bizim DNA’mızın bir parçasıdır.  Designed By IDS
Daikin Klima Harita